SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ZNAJDŹ NAS
Adwokat Bolesławiec – biuro odszkodowań

Wypadek komunikacyjny - odszkodowanie

Odzyskiwanie odszkodowania komunikacyjnego

Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną wszystkim osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, zarówno pieszym, jak i kierowcom, pasażerom czy rowerzystom. W ramach kompleksowej obsługi gwarantujemy zarówno prowadzenie postępowania w celu uzyskania wypłaty należnych świadczeń, jak również reprezentację Klienta w sprawach karnych przeciwko sprawcy wypadku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza kancelaria prawna jest w stanie w sposób szybki i precyzyjny określić rodzaj i wysokość świadczeń należnych Klientowi. W tym zakresie współpracujemy m.in. z lekarzami rozmaitych specjalizacji, którzy w sposób profesjonalny pomagają ocenić efekty wypadku ponoszone przez Klienta oraz ich zakres.

W sytuacji, gdy Klient jest w ciężkiej sytuacji materialnej, jesteśmy w stanie zapewnić pomoc finansową aż do pomyślnego zakończenia postępowania. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu świadczeń nawet w sytuacji, gdy sprawca wypadku pozostaje niezidentyfikowany. Zajmujemy się nie tylko sprawami bieżącymi, ale również tymi do 20 lat wstecz. Pomagamy Klientom ubiegać się o wypłatę świadczeń, jak również ich zwiększenie, jeśli jakieś kwoty zostały już wypłacone.

ZOSTAŁEŚ POSZKODOWANY?
Chętnie Ci Pomożemy !
Email:
Imię i Nazwisko:
Opis Zdarzenia oraz numer tel: