SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ZNAJDŹ NAS
Adwokat Bolesławiec – biuro odszkodowań

Śmierć bliskiej osoby - odszkodowania

Odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby

Śmierć bliskiej osoby zawsze jest wstrząsem, dlatego to właśnie nasza kancelaria reprezentuje Klientów w sprawach o uzyskanie świadczeń w tej ciężkiej, życiowej sytuacji. Zajmujemy się występowaniem w imieniu rodzin, w tym osób najbliższych zmarłemu: rodziców, dzieci czy rodzeństwa.

Nasza kancelaria, po ocenie danego przypadku, może dochodzić w imieniu Klienta takich świadczeń, jak odszkodowania, zadośćuczynienia, renty czy zwroty kosztów leczenia oraz pogrzebu. Odszkodowanie jest zasadne, jeśli śmierć bliskiej osoby (np. żywiciela rodziny) spowodowała znaczne pogorszenie życia. Zadośćuczynienie przyznawane jest w zamian za krzywdę, którą poczyniła śmierć kogoś bliskiego. Rentę otrzymać mogą wszystkie osoby, względem których zmarły za życia miał obowiązek finansowy (np. alimentacyjny) bądź które samodzielnie i dobrowolnie utrzymywał, co bezpośrednio wynikało z zasad społecznego współżycia. O zwrot kosztów leczenia i pogrzebu ubiegać może się osoba, która te koszty poniosła.

Jako specjaliści w dziedzinie prawa i odszkodowań dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci zyskiwali adekwatne, należne sobie oraz wysokie świadczenia z tytułu śmierci bliskiej osoby. Co więcej, świadczymy również pomoc prawną w zakresie wsparcia i reprezentacji naszych Klientów przeciwko sprawcom wypadków śmiertelnych.

ZOSTAŁEŚ POSZKODOWANY?
Chętnie Ci Pomożemy !
Email:
Imię i Nazwisko:
Opis Zdarzenia oraz numer tel: