SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ZNAJDŹ NAS
Adwokat Bolesławiec – biuro odszkodowań

Odszkodowanie za błąd medyczny

Odzyskiwanie odszkodowania za błąd lekarzy

odszkodowania za błąd medycznyNasza kancelaria prawna świadczy wysokiej jakości pomoc prawną dla wszystkich osób poszkodowanych wskutek błędów medycznych. Prowadzimy tego rodzaju sprawy we współpracy z doświadczonymi lekarzami oraz adwokatami trudniącymi się prawem medycznym, dlatego na każdym z etapów postępowania możemy profesjonalnie i skutecznie wesprzeć Klienta. W skład tego, co popularnie zwane jest „odszkodowaniem” za błąd medyczny, wchodzi zarówno klasycznie rozumiane odszkodowanie, jak również zadośćuczynienie finansowe albo przyznawana na określony czas renta. Wysokość świadczeń każdorazowo zależy od sprawy oraz tego, w jakim stopniu fizycznie, psychicznie oraz finansowo ucierpiał pacjent bądź jego rodzina w wyniku popełnionego błędu medycznego.

Prowadzenie spraw o odszkodowanie medyczne jest zasadne w każdym przypadku, kiedy z powodu zaniedbania personelu medycznego bądź popełnionego błędu doszło do szkody wyrządzonej pacjentowi. Sprawa może być prowadzona również w przypadku, gdy pacjent nie otrzymał należytej pomocy, np. nie został przyjęty do szpitala, w wyniku czego poniósł szkodę. Postępowanie może być wytoczone zarówno przeciwko szpitalowi, jak również przychodni czy lekarzowi prowadzącemu prywatny gabinet.

W sprawach o odszkodowanie za błąd medyczny reprezentujemy zarówno Klienta, który jest bezpośrednio poszkodowany, jak również i rodziny tych osób, które w wyniku błędu medycznego zmarły bądź są niezdolne do wytoczenia postępowania.

ZOSTAŁEŚ POSZKODOWANY?
Chętnie Ci Pomożemy !
Email:
Imię i Nazwisko:
Opis Zdarzenia oraz numer tel: