SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ZNAJDŹ NAS
Adwokat Bolesławiec – biuro odszkodowań

Poszukujemy osoby na stanowisko "Przedstawiciel ds. Odszkodowań"
Miejsce pracy: lokalizacje na terenie Dolnego Śląska

Zakres zadań:

  • wyszukanie klientów, którym przysługuje odszkodowanie względem Towarzystw Ubezpieczeniowych,
  • podpisanie umowy z klientem o dochodzenie roszczeń oraz pełnomocnictw,
  • przekazanie dokumentacji związanej z umową do siedziby firmy,
  • prowadzenie działań marketingowych w oparciu o materiały uzyskane od firmy VERIUS Odszkodowania,

Wymagania:

  • Wykształcenie – średnie lub wyższe,
  • Dostęp do Internetu,
  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów,
  • Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • jasne zasady nagradzania za wyniki pracy,
  • szkolenia,

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ZOSTAŁEŚ POSZKODOWANY?
Chętnie Ci Pomożemy !